| Sn0wY a întrebat:

Salut.
Am Samsung Galaxy Y. Am umblat la Calibrarea Orizontala si acum face figuri Rotirea Automata.
Daca dau Revenire la Setarile din fabrica, se reseteaza tot din telefon sau se sterg toate datele?
Am si Card bagat in el si as vrea sa stiu daca imi sterge datele dupa el.

Funda pentru raspunsul corect!

Răspuns Câştigător
| MadalinStoicescu a răspuns:

Din cate stiu eu se sterg toate datele din telefon dupa cum spune si numele "Revenire la setarile din fabrica". Daca intr-adevar iti e frica ca iti vor fi sterse datele de pe card poti sa il scoti cand il resetezi.

1 răspuns:
| DenisIonut01 a răspuns:

Daca dai revenire la setarile din fabrica ti se duc tate setarile cat si datele din telefon.