| YoloTime a întrebat:

Salut big grinD Stiti vreun microfon de birou bun de rap pana in 100 de lei? P.S nu stiu daca am ales categoria potrivita tongue

1 răspuns:
| Rares-Raul_Dit_1990 a răspuns:

Microfon de birou bun de rap... bravo! Nu exista microfoane de rap, in primul rand. Sunt microfoane obisnuite, ori de scena, pentru a canta live, de exemplu, ori acelea din studio-uriile in care inregistrezi melodii. Iar microfoanele de birou sunt acelea cu un mic suport pentru a le tine pe masa si sunt facute pentru a vorbi pe PC cu alte persoane prin intermediul unor programe precum Skype sau Team Speak. Ceea ce cauti tu este ca si cum ai cauta un manual de religie care sa fie si culegere de matematica...