| AoiChan a întrebat:

stiti cumva daca in librariile din bucuresti se gaseste cartea The Black Book of Secrets? k mi se pare interesanta dupa nume si coperta...nu stiu daca am ales categoria potrivita...

Răspuns Câştigător
| cosmywooz a răspuns:

Da normal ca se gaseste, uite de unde poti sa cumperi sau macar de unde poti sti cum arata cartea http://www.fehiggins.com/black_book.html pe mine ma inspaimanta... daca te-am ajutat imi dai funda

| AoiChan explică (pentru cosmywooz):

A...Deci sa`nteleg ca se gaseste in librariile din Bucuresti da?

1 răspuns: