| xShifT a întrebat:

De cate zile cand pornesc calculatorul timp de cateva ore (3 -4) totul merge perfect,dupa cam la ora fixa,din ora in ora se blocheaza mouse-ul,se aude un sunet cum as baga un stick, iar apoi totul revine la normal.Acest lucru se intampla in cateva secunde.Am incercat sa bag capul de cablu de la mouse in porturile din fata usb dar tot asa imi face. Dau funda celui care imi rezolva problema!

10 răspunsuri:
| KaSaMe a răspuns:

Dacă ai laptopul la încărcat si se intampla asta e din cauza ca e încărcătorul stricat. Iti elimina toate USB. urile încărcătorul pentru ca le da niste,, curent,, la porturi.

| sandmonkey a răspuns:

Salut
Cred ca e de la hard disk
Nu de la mouselaughing

| George872 a răspuns:

Încearcă alt mouse să vezi dacă se comportă la fel. E posibil să nu facă contact întotdeauna.

| xShifT explică (pentru KaSaMe):

Am unitate pc

| xShifT explică (pentru George872):

O sa incerc

| xShifT explică (pentru sandmonkey):

Si ce as putea sa fac, sa schimb hard ul

| costinvlad a răspuns (pentru xShifT):

Cumperi unul performant. Cu 7200 rpm si 128mb si 500-1000 GB sau daca merge un ssd de 128-512 GB performant in functie de buget. Daca vr poti sa reinstalezi si windows, daca nu mai face dupa aia era o eroare sau chiar virus keylogger sau backdoor. Daca observi asta schimbi parolele la absolut tot si adresele de mail.

| sandmonkey a răspuns (pentru xShifT):

Ti am zis ca e de la hard
Pai, cumpara altul, uita te la ce a spus costinvlad happy

| xShifT explică (pentru costinvlad):

Hd e un hitachi cu 7200 rpm si 500gb nu stiu nimic despre memorie cache, probabil sa fie un virus, ca aceasta problema a aparut de joi.Cu o zi in urma am instalat Microsoft framework 4 ca sa pot juca sleeping dogs.

| xShifT explică (pentru sandmonkey):

Momentan de la 11 pana acum nu mi-a facut, acum sa vad