| anonim_4396 a întrebat:

Am un laptop Asus K53S iar in ultimul timp am o problema cu el si anume:dupa un anumit interval de timp se blocheaza pentru cateva secunde(fie ca sunt in joc, freeload, sau film) inainte de a se bloca se aude un sunet asemanator aceluia cand introduci un stick usb iar dupa 2-3 secunde isi revine si se aude acel sunet ca si cum ai scoate stickul usb.Mentionez ca am 3 porturi usb doua de 2.0 si unul de 3.0 si folosesc un port usb pentru tastatura si altul pentru cooler si mouse deoarece coolerul are in capat un alt port.Am incercat toate combinatiile posibile(avand un port usb liber) dar fara succes.Am reinstalat toate driverele si problema persista stie cineva vreo solutie? Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| bogdy50 a răspuns:

Reinstaleaza-ti windowsul si daca mai se blocheaza trebuie sa-ti iei alt laptop ori sa dai setarile windowsului la low.