| Mihai985624 a întrebat:

De cateva zile mi-am schimbat telefonul, si de fiecare data cand primesc sau trimit un sms/apel, se aud bazaituri din boxele calculatorului. stie cineva de ce se intampla acest lucru? ma intereseaza mai mult fenomenul in sine happy
PS: telefonul e un Nokia 1110 (inainte am avut iphone si galaxy s4 si nu s-au auzit bazaituri)

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Telefoanele vechi mai interfereaza cu boxele
Patea si tatal meu cand lasa telefonul langa tv si era sunat, doar ca aveam tv cu tub atunci, si tot asa faceau boxele tv-ului
Posibil sa ai boxe ceva mai vechi