| anonim_4396 a întrebat:

Bunaaa! Am o problema cu telefonul mobil.Este un Nokia 5230 [ e cu touchscreen ]. Cand primesc o melodie ea se duce in mesaje si de acolo o salvez in melodii.
De la un timp, melodiile nu imi mai apar in sunete, dar cand sa aleg sunetul de apel si sunetul de alarma da.
Mentionez ca ieri mi-a aparut o melodie pe care am primit`o de la un Nokia, dar cand trimit de pe laptop sau de la alt telefon nu imi apare [ trimit mereu prin Bluetooth ].
Ce are telefonul meu? Pot sa il repar? Am fost la Orange si mi` spus ca poate am virusi pe el sau e de la Soft [ nu am schimbat softul sau chestii de genul asta ].
Va rooog dau FunditSa 100 % garantat! kiss Multumesc!

1 răspuns:
| imifacuncontincarescriucudiacritice a răspuns:

S-ar putea sa fie si niste virusi... Poti sa reinstalezi softul la un service specializat.