| papabuna41 a întrebat:

De ce nu vede pc-ul stickul Digi? Am windows 10 și am fost prin fibră dar acum suntem deconectați de Telekom pentru ca cer plată în avans 300 lei.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa instalezi un win 7. Si eu am avut problema asta cu win 10, imi vedea stick-ul de internet dar se conecta cand voia win 10. Asa ca m-am reintors la win 8 si merge ok.cauta un win 8 sau 7 si instaleaza-l din cd bootabil sau stick boot-abil.

1 răspuns:
| RickGrimes a răspuns:

Da-i si tu 3 suturi si 2 pumni, poate il vede, daca nu, du-l la control poate ii trebuie ochelari