| Madalin45 a întrebat:

De curand mi-am cumparat un pc nou si am putine fps-uri in jocuri si totusi nu e o prostie de unitate.
Intel(R) Core(TM) i3-7100 CPU @ 3. 90GHz 3.90GHz
Memoria RAM: 4 gb

chip type: GeForce GT 730
DAC type: Integrated RAMDAC
Adapter string: Geforce GT 730
Bios Information: version70.8.d5.0.4

Total available graphics memory: 4067mb
Dedicated video memory: 2048
System video memory: 0mb
Shared system memory: 2019

In euro truck simulator 2 am 15 fps-uri pe high si nu cred ca e normal ca pe unitatea asta sa am asa putine.

Răspuns Câştigător
| Andreivladcarnatu22 a răspuns:

Problema e probabil din cauza placii video laughing strange niste banuti si ia-ti ceva mai bun. la ce ai tu acolo un gtx 750 cred ca e mai mult decat de ajuns big grin

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La ce placa video de rahat ai, nu ma mir. Nu puteai baga si tu acolo un amarat de GTX 750ti? Macar jucai jocurile decent in HD.

| Madalin45 explică (pentru Andreivladcarnatu22):

Ok, mersi! Se rezolva

| IIIshaneIII a răspuns:

Eu am g4560+8gb ddr4 +hd 7790 2gb si merg toate jocurile de zbarnaie pe high -ultra

| VladuCristianCo a răspuns:

Cu gt 630 am avut 20 fps + in euro truck