| Andreimariean a întrebat:

Salut, de curand mi-am facut windows xp si am nevoie de driver display si nu-l gasesc, dau copy la asta Hitachi_HDS721616PLA380_________________P22OAB3A
pe google dar nu imi gaseste nimic, va rog, un link de downloand

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Programul Driver Booster iti va gasi toate driverele lipsa si mai vechi.Descarca-l si instaleaza-l apoi scanezi cu el, dai update all si iaca ai toate driverele la zi.

6 răspunsuri:
| CPAElites a răspuns:

"Hitachi_HDS721616PLA380" e seria hard disk-ului ba!

Spune ce placa video are sistemul.

| K0sti a răspuns:

laughing De cand face Hitachi placi video? Pe ce lume traiti fratilor...

| RAY a răspuns (pentru CPAElites):

Ai dreptate, descarca Intel uptate si poate ca va gasi driverul video sau drive pack solution

| CPAElites a răspuns (pentru K0sti):

Nu ti-ai dat seama? E putin mai inchis la culoare rolling on the floor
E "indian" happy

| K0sti a răspuns (pentru CPAElites):

happy