| ionut_6892 a întrebat:

De curand mi s-a stricat placa de retea, asa ca am luat una de la un prieten, dar este una ceva mai veche si nu gasesc driver pentru Windows 7.
Numele pentru driver este D-Link DFE-500TX REV-B/C.
Va rog sa ma ajutati, am mare nevoie de driver.

4 răspunsuri:
| Goguletzu a răspuns:

Descarca SlimDriver si o sa-ti gaseasca el driver, daca exista

| K0sti a răspuns:

Windows update! Daca nu o gaseste...asta e! Incearca sa o instalezi in compatibility mode.

| ionut_6892 explică (pentru K0sti):

Nu pot sa dau Windows update pentru ca daca nu am driverele nu mi se conecteaza la internet.

| K0sti a răspuns (pentru ionut_6892):

Corect, scuze! M-am dus cu gandul tot la o placa de retea pe slot, crezand ca nu o folosesti pe cea de pe placa de baza. Atunci ia driverele pe stick si incearca sa o instalezi cum ti-am zis, in compatibility mode pentru XP. Poate merge. Daca nu...asta e, ghinion. Ia o placa noua, ca e ieftina!