| maf16 a întrebat:

Am reinstalat de curand windowsul si am pierdut Driverele pentru placa video si sunet. Ma ajuta si pe mine candva sa le gasesc? inainte sa reinstalez windows am copiat asta: VIA Display Driver 6.14.10.0099. Dar nu gasesc nimic pe Google. PLS HELP

Răspuns Câştigător
| Lysergide a răspuns:

Te ajut eu zi-mi placa video ce model e? Si ce windows ai?

6 răspunsuri:
| MarianAsh a răspuns:

Încearcă pe asta de la Acer, poate merge.
ftp://ftp.work.acer-euro.com/notebook/aspire_1350/drivers/ATI%20Mobility%209700%20driver%206.14.10.6476.zip

| RedGuy a răspuns:

Daca sti cum se numeste placa ta video si audio cu siguranta gasesti pe google...

| maf16 explică:

Windows Xs, Sp2 si placa video ii de VIA de 64...incorporata pe placa de baza

| Lysergide a răspuns (pentru maf16):

Dami un model o serie la placa asta VIA.Cred ca iti trebuie si placa de baza.

| maf16 explică:

Dami ID tau te rog si sa vb