| Dragosh007 a întrebat:

De curant mi am luat un alt pc si pe cel vechi l am mutat in camera surorii mele. Router ul este conectat la pc ul nou si aveti vreo idee cum as putea sa conectez si pc ul vechi la internet? Gen imi trebuie neaparat alt router?

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Ca sa-l poti conecta trebuie sa pui o placa receptoare (adaptor WiFi). Eu am ceva pe USB mai vechi dar poti folosi astea: https://goo.gl/puhDgY

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista și cabluri lan lungi, chiar și de 10 metri, daca nu vrei să folosești wireless.