| tudy26 a întrebat:

deci a inceput acum 2 zile cand nu mi s-a aprins monitorul astazi l-am schimbat dar nimic am observatca la cablul de semnal de la monitor (cel care duce din monitor, acela cu 2 suruburi) la mufa acestui cablu a iesit acea chestie (un fel de piulitza) a iesit

Răspuns Câştigător
| sMaLLdNy a răspuns:

Nu era de la monitor, acea Mufa [piulita cum ii spui tu] s-a desprins. Incearca sa o inlocuiesti, stai linistit, monitorul nu are nimic, decat aceea mufa a fost scoasa sau poate a iesit singura [Cere ajutorul unui expert]. Eu decat ti-am spus pentru ca am patit si eu asa. Sper ca ti-am fost de folos.;'>