| Preotul500 a întrebat:

Doresc sa imi iau un telefon pana in suma de 12 milioane. Ce imi recomandati? Sa mearga sistemul bine, nu vreau sisteme care merg sacadat. Si jocurile sa ruleze foarte bine. De preferinta de la Samsung ori HTC.

5 răspunsuri:
| iAMVi a răspuns:

De ce HTC si Samsung? Sunt si alte firme bune, LG, Soni etc.
Spre exemplu, Huawei P9 lite este un telefon foarte apreciat la noi pentru ce ofera in pretul lui

| Ygcyttyfftyftytyc a răspuns:

Eu îți recomand: Samsung Galaxy J5 sau Samsung Galaxy A5, tu alegi dar amândouă sunt bune!

| Horologer a răspuns:

Eu te-as recomanda HTC One S9 sau Samsung SM-A510F Galaxy A5 (2016)
Alte optiuni ar putea fi: Samsung J710 Galaxy J7 (2016),HTC Desire 10 Lifestyle, Samsung J710 Galaxy J7 (2016).

| JustCosmin a răspuns:

Mergi mai degraba pe ceva de calitate. Un Iphone 5s de exemplu, sau daca poti suplimenta bugetul, un 5se.

| 123456Anonim123456 a răspuns:

Samsung galaxy J3 (2016),J5 (2016),A3.