| Jawsz a întrebat:

Ce telefon recomandati pana in 15 milioane in afara de iPhone 5s? Ma intereseaza mai mult camera si sa nu mearga sacadat dupa o perioada.

Răspuns Câştigător
| ardei795 a răspuns:

Huawei P9 sau P9 Lite.
Eu de pe un P9 Lite scriu laughing

9 răspunsuri:
| FaraNumePls a răspuns:

Salutare, mie îmi place foarte mult telefonul Huawei P9 lite de oarece :
-este nou
-este la moda
-un sistem bun de operare si multe altele.
Succes!winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A5sau
J5

| OnePiece a răspuns:

Huawei P9 lite.
LG Nexus 5X.
LG G4.

Eu ti-as zice sa eviti Samsung la pretul asta. P9 lite merge mai fluent, LG-urile fac poze mai bune.

| Sarcopt a răspuns:

Samsung C5.

| StefanCosmin a răspuns:

Un Samsung s6, LG g4, iphone 6(insa il vei gasi la negru, adica doar telefonul, fara incarcator sau casti), Huawei p9 normal/lite

| MaryJustinepop a răspuns:

Samsung J5, Samsung A3, Huwawei P8 LTE, Microsoft Lumia 535, LG Leon etc.

| John05UGI a răspuns:

Huawey p9 e bun sau p9 lite