| flavyyyy a întrebat:

jocurile imi merg un pic sacadat, cum sa le fac sa nu mai mearga sacadat? DAU FUNDAAAAAAAA

Răspuns Câştigător
| bogdan2091 a răspuns:

Ia-ti o placa de baza noua sau/si placa video corespunzatoare jocului care il joci....sau este posibil sa ai RAMII mici sau procesorul(GHZ). daca asta e problema du-te rapid si cumpara-tibig grin doar asa poti face pc-ul mai rapidbig grin bafta

2 răspunsuri:
| MikeAlexis a răspuns:

In primul rand asigurate ca Laptopul/Desktopul indeplineste cerintele de sistem al jocului pe care il joci

| Snitzy a răspuns:

Pai daca jocurile au setari de grafica poti sa le scazi grafica si ti-ar merge mai bine big grin