Întrebare recomandată | d3vi1l a întrebat:

Salut, dupa cum bine stiti se apropie sarbatorile si as dori sa imi achizitionez si eu un laptop. Cateva variante care mi le puteti da...un laptop fiabil, bun la toatelaughing (adica sa nu fie nici dala doar pentru internet si mess da nici o scula procopsita de gaming cu i7 si mai stiu eu ce nebuni...un laptop echilibrat pe care merg si jocuri, mai putin pretentioase sau pe grafica jocului data la minim/mediu.)

Astept propuneri, poate in cautarea voastra a-ti vazut cv atractiv... bugetul este cam max. 2000 ron. Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Piinkyy a răspuns:

1. http://www.emag.ro/......E66SKBBBM/

2.http://www.emag.ro/......EQ1ZKBBBM/

Este cam greut ca gasesti laptopuri pentru gaming... eventual du-te in altex, flanco, eMAG, media galaxy si sigur vei gasi ceva peplacul tau si folositor. Sper ca te-am ajutat.

11 răspunsuri:
| Maryan_Voicu_1993 a răspuns:

Asteapta reducerile din preajma craciunului

Răspuns utilizator avertizat
| Rusu_Andrei_1997 a răspuns:

Trebuie sa aiba procesor bun de peste 2.5 si placa video de minim 500 mb sa zicem ca sa iti mearga jocurile la minim

| Piinkyy a răspuns:

Multumesc frumos pentru fundita:*

| roby2pac a răspuns:

Ia'ti un laptop cu 2-4 gb ram, procesor de 2-5 sau mai mare, daca sa'r putea si dual core, o placa video de 256 sau 512 mb... un hard disk de 80 gb+ si asta e, gasesti pana in maxim 2000 lei

| Andr3y007 a răspuns:

Altex.Flanco,EMAG

| eneandra77 a răspuns:

Eu am un HP Compaq CQ56 happy este destul de bun, la un pret destul de miclaughing cauta pe netwinking

| d3vi1l explică (pentru roby2pac):

O placa video de 256 sau 512 mb? omfg si ce sa imi mearga pe chifteaua asta? mario pe 256 si super mario pe 512. 80 gb hdd? bag windowsu si mai imi raman si mie 60...5 ghz la procesor? de unde atat frate? esti pe langa pc-uri si cica 20 mil? ai ramas in urma, fa-ti update tata, auzi placa video de 256 pe un laptop de 20 millaughing

| d3vi1l explică (pentru Rusu_Andrei_1997):

Ba fratilor ce naibi aveti cu placi video de 512 mb...frt nici nu cred ca se mai fabrica. toate pleaca de la 1 gb minim ce naibi oameni..laptop de 20 mil cu 512 ram la placa videostraight face mai bine merg pe aia integratalaughing