| anonim_4396 a întrebat:

Salut, este de ajuns Windows Defender pentru Windows 10? Adica vreau sa stiu doar daca elimina posibilii virusi, cineva care se pricepe la calculatoare mi-a zis ca nu e nevoie sa mai am si alti antivirusi, pana acum foloseam doar antivirusi gratuiti Avast / Avira si nu am intampinat probleme, dar as dori si mai multe opinii, va intreb deoarece acum cateva zile Avastul mi-a respins fara motiv instalarea unui stick usb, multumesc

2 răspunsuri:
| David12Iulian86 a răspuns:

Da este de ajuns! Daca vrei sa fii sigur poti scana full cu windows defender!

| RobertMoon a răspuns:

Eu am Kaspersky Security Cloud de 2 ani pe windows 10 si n-am avut niciodata probleme cu virusii. Cand a fost ceva de sters a sters, blocat site-uri etc, iar in plus nu mananca nici multe resurse.