| anonim_4396 a întrebat:

Salut,

Eu mi-am cumparat telefonul Cosmote Joy, si sunt foarte multumit de el, e foarte bun, dar am o problema: am conectat firul USB la calculator, ca sa-mi pn niste muzica pe el, si nu mi-l gaseste calculatorul, ce fac?

1 răspuns:
| angel74dm a răspuns:

În mod normal ar trebui să ai şi un CD de instalare în pachet... Dacă nu-l ai, încearcă să bagi cablul într-un port USB 2.0, ăla îl recunoaşte sigur. Dacă n-ai aşa ceva, du-te la un prieten cu laptop, alea au USB 2.0, dacă la el îl vede, atunci e computerul tău de vină...