| anonim_4396 a întrebat:

Buna,

Mi-am cumparat telefonul Cosmote Joy, si sunt foarte multumit de el, e foarte bun, dar am o problema: am conectat firul USB la calculator, ca sa-mi pn niste muzica pe el, si nu mi-l gaseste calculatorul, ce fac?

2 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Du-te la setari, la aplicatii, la dezvoltare si dezactiveaza depanarea usb. Apoi revin-o in menu, reconect. tel la pc, deschide bara de stare(aia de sus, pe care o tragi cu degetul)-asta daca nu iti apare nimic.)si apasa din bara de stare pe prima, cu usb... si montezi si gata.

| Saya555 a răspuns:

Dar stai putin ca la mine la setari nu imi apaar aplicatii.ca am si aceeasi problema