| anonim_4396 a întrebat:

Salut, folosesc router si mereu cand descarc ceva, imi pica internetul.Am avut si Switch si tot la fel facea. M-am mutat de la DATA net, la Rds si tot la fel face. Unde este problema?

3 răspunsuri:
| iulianh a răspuns:

Poate ai o problema la placa de baza sau vreun driver merge prost.

| ghpboy a răspuns:

Daca stai la bloc este posibil sa ai prea multi vecini conectati la routerul tau. Mi s-a intamplat.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Stau la casa, doar eu am control asupra modemului si routerului.Dar cand descarc ceva, nu mai merge routerul si trebuie sa il scot din priza si sa il bag iar.