| bogdi504 a întrebat:

De ce imi tot pica netul? -_- am tot incercat tot felul de metode de la router nu este nimic pentru ca am incercat cablul direct la pc si tot la fel a facut...Si mie se tot blocheaza de la un timp o data la un anumit interval de timp dar nu mereu regulat.Ce pot sa fac ma deranjeaza doar la descarcari deoarece mi le intrerupe pentru cele care au mai mult de 500mb de ex. azi am incercat de 7 ori sa descarc 4 story si aceeasi poveste cu intreruperea conexiunei.Of. Daca stiti vreo rezolvare dau fundawinking

Răspuns Câştigător
| LittleBugsBunny a răspuns:

Pai cel mai probabil este de la provider vorbeste cu el si o rezolvati am patit-o si eu imi pica netu si ma reconecta imediat in serii de 10-15 cate jumatate de ora pe zi ...pana cand m-am certat cu providerul si acum totul e ok