| BiancaCarutasu a întrebat:

Guys ajutor pls am o problema cu pc-ul. Unitatea se aprinde dar monitorul are un beculeț care ar trebui sa se facă verde însă...nu face asta rămâne portocaliu.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Verifica cablul de la placa video, s-ar putea sa fie unul albastru..mare si lat...
happy

| MoldovaMoldova1997 a răspuns:

Pai ai o problema cu monitorul, poate fi de la placa video sau... iti trebuie un monitor nou? Momentan am si eu aceasta problema la pc, cand aprinzi pc-ul nu se aud ceva sunete stranii?