| Marius-Andrei_Olteanu_1996 a întrebat:

Imi puteti recomanda un pc de gaming de pana in 1200 ron? De preferabil link si ceva detalii de la cine se pricepe.

6 răspunsuri:
| OnTopic_ClaudiuOwn_1974 a răspuns:

Doresti laptop sau sistem calculator? Raspunde la acest post.

| nitromonkey88 a răspuns (pentru OnTopic_ClaudiuOwn_1974):

A spus destul de clar PC. Eu unul iti recomand sa vezi pe pcgarage piese, si iti faci pc-ul propriu acolo. E mult mai ieftin pe piese.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru nitromonkey88):

PC = personal computer

| OnTopic_ClaudiuOwn_1974 a răspuns:

Iti recomand un i3 cu nVIDIA geforce 480....La 1200 ron eu zic ca ajung aceste 2 componente.Restul o sa iti ei pe parcurs...

| Marius-Andrei_Olteanu_1996 explică (pentru nitromonkey88):

Ai Facebook, ceva unde sa vorbim daca e sa ma ajuti? Nu prea ma pricep

| RAY a răspuns:

Fi serios, cum sa ceri asa ceva pana in 1200 de ron