| Freshh a întrebat:

As vrea sa-mi constuiesc un PC nou pe piese dedicat gaming-ului pana in 1000 ron.Imi puteti recomanda niste placi? Sau niste link-uri.Multumesc!

3 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Nu ai cum sa faci gaming in 1000 lei... Doar s aiei ceva cum, si cand mai strangi banuti sa mai cumperi o placa video.

| catagame a răspuns:

Cauta pe eMAG placa video nVidia GeForce GTX650 2gb GDDR5 540 lei
Si un Intel I3 3,2 Ghz 450 lei ai un pc bun
Joci gta v de medium sau higt si battlefield 4 la higt crede-ma eu am asa pc-ul si nu am avut probleme deloc

| Timotei_Cazacu_1996 a răspuns:

Salut, iti recomand sa mai faci rost de inca 1.000 lei si dupa iti pot un pc de gaming care sa dureze cel putin 5 - 6 ani.