| anonim_4396 a întrebat:

URGENT FUNDA. Buna TPU... imi puteti recomanda un liceu+o facultate de actorie si mai multe detalii... Preferabil Bucuresti

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

In actorie nu faci bani multi! Uita-te si tu la raposata Stela Popescu care a murit saraca... si cati alti actori, care traiesc din niste pensii amarate.
Asadar, nu-i de tine actoria, orienteaza-te spre altceva!

| patrik986 a răspuns:

Ai putea sa mergi la un liceu de arte daca doresti sa devii actor iar la facultate nu o sa ai probleme in a gasi dar vezi ca daca intri cu taxa, pretul este unul destul de piperat.