| anonim_4396 a întrebat:

Îmi puteți recomanda un telefon bun cu touchscreen, gen... să nu se strice după 2 luni de la achiziționarea lui.
Bugetul ar fi între 500 lei și 1000 lei.

Răspuns Câştigător
| AnonimANM a răspuns:

Http://www.emag.ro/......DG2QF2BBM/ Este și la reducere.

Sau mai poți pune puțin și îți iei ceva mai bun: Huawei P9 lite, Xiaomi redmi pro, Lenovo k5 note, Lenovo k6 note

3 răspunsuri:
| AnonimANM a răspuns:

Http://www.emag.ro/......DG2QF2BBM/

Prinzi și o reducere, iar telefonul este destul de bun.

Sincer, eu aș mai strânge bani și aș investi într-un telefon mult mai bun care o să te țină mult timp, mai ales dacă umbli cu atenție: Huawei P9 lite, Xiaomi redmi pro, Lenovo k5 note, Lenovo k6 note

| saidkique a răspuns:

Iti recomand orice de la Samsung dar daca poti in jurul a 1000 de lei sau daca te gandesti sa il tii mai mult de 1-2 ani, mai creste bugetul. Daca nu il spargi sau scufunzi in apa, garantia acopera orice. Recomand eMAG.

| DenisaNicoletaG a răspuns:

Samsung Galaxy J5 2015 - 2016
Samsung Glaxy J3
Samsung Galaxy S7 EDGE
Si Huawei -urile sunt bune.