| AmaMaximer a întrebat:

Îmi puteţi recomanda un telefon între 600 şi 1000 lei?

20 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Ca sa nu ai probleme cu bateria ca sa se descarce prea repede, ti-l recomand pe primul din lista aceasta: https://www.emag.ro/......priceasc/c

Adica pe acesta: https://www.emag.ro/......D0S4VDBBM/

La eMAG, daca nu iti place un produs poti sa il returnezi si sa iei altul.

| Sn4k3 a răspuns:

Huawei P9 Lite

| gelu1970 a răspuns:

Https://www.emag.ro/......DGHQ1NBBM/

daca vrei un telefon cu bune prestatii si bune caracteristici acesta e ok. eu l-am probat si calitate -pret e considerat telefonul cel mai rentabil la ora actuala.
daca vrei Samsung ca sa arati celor din jur marca, sunt cativa ce ti-au raspuns deja si ti-au sugerat telefoane scumpe cu specificatii tehnice slabe. tu cumpara cel ce consideri ca merita.
unicul Huawei din cele ce ti s-au sugerat insa e un telefon cu 16 gb memorie, slab de tot raportat la ceea ce scot azi fabricantii. Huawei e o marca ce da calitate dar acesta nu merita pentru caracteristici.

| kar1GaNNN a răspuns:

Samsung galaxy J5, J3 2017.
Cele mai bune la un buget de mijloc.

| anonim_4396 a răspuns (pentru kar1GaNNN):

Praf...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia Huawei, Lenovo, Xiaomi, fara Samsung ca e apa de ploaie in banii astia.

| Kogaion a răspuns:

Huawei P10 Lite

| OnePiece a răspuns:

Xiaomi Mi A1. Fugi de Samsung.

| amogus29328948 a răspuns (pentru OnePiece):

Se vede ca tii cu China ca ai si avatar cu anime... tongue Xiaomi are bloatware...

| OnePiece a răspuns (pentru amogus29328948):

1. Anime-urile sunt din Japonia, iar Coreea de Sud (Samsung) e mai aproape de Japonia decât China.
2. Samsung e și el plin de bloatware, iar Mi A1 este modelul pur de la Xiaomi, cu Android stock nemodificat.

| amogus29328948 a răspuns (pentru OnePiece):

Hmm... dar continentu e tot Asia nu? smug

| gelu1970 a răspuns (pentru amogus29328948):

Vad ca eti o persoana ce nu prefera telefoane din china. sau nici din asia. tu ce telefon ai? ce marca e?

| anonim_4396 a răspuns (pentru amogus29328948):

Păi și Samsungul de unde vine?
MI A1 are Android One, adică modelul pur, cum s-a spus mai sus.

| iAMVi a răspuns:

P9 lite 2017 sau Honor 8 pentru ca are 32 gb memorie
Xiaomi redmi 5 sau 5 plus
Xiaomi Mi A1 (asta e si Android one are si camera duala)
Xiaomi Redmi Note 4X

J5 2016 si 2017 sunt si ele o solutie dar alea nu au rezolutie full hd, in pretul ala trebuiau sa aiba, deci ecranele sunt un pic cam pixelate...

| Juper a răspuns:

Xiaomi redmi 4x

| SecretDarky a răspuns:

Samsung galaxy j5 2017 fix 1000 de lei cel putin pe eMAG

| AndreeaDeea210 a răspuns:

Samsung Galaxy J5 2016
Este cel mai bun telefon pe care l am avut ..Il am de 2 ani si nu mi s-a stricat niciodată.Mi a picat de foarte multe ori si nu mi s-a spart..este foarte rezistent..Are o memorie foarte bună si o viteză uimitoare a netului!

| David1331 a răspuns:

Https://altex.ro/smartphone-samsung-galaxy-a3-2017-16gb-black/ E tot ce iti poti dori la acest pret. Are Android 7.0,
rezistenta la apa

| billyșorr a răspuns:

Samsung galaxy J5 2017, J7?

| Only4me a răspuns:

Blackberry Classic, absolut!