| George20123 a întrebat:

Salut, imi puteti spune ce pot face pentru a avea cea mai buna grafica pe xbox one? Am tv full hd si hdmi.

4 răspunsuri:
| Doja a răspuns:

Nu exista "cea mai buna grafica" pe o consola. Nu exista variatii de grafica pe ele. Jocurile sunt facute sa arate intr-un singur fel.

A, daca folosesti diferite rezolutii si se vad pixelii mai bine sau mai prost. aici depinde exclusiv de televizor si putin de calitatea cablurilor.

Daca ai cabluri HDMI, VGA(DSUB/DVI) sau DP bune nu ar trebui sa fie un factor in calitate.

| Intrebari373626 a răspuns:

Cumpara unul nouhappy

| George20123 explică (pentru Doja):

Deci vrei sa spui ca un hdmi "scump" ar face diferenta fata de un hdmi din piata?

| Doja a răspuns (pentru George20123):

Daca nu e foarte lung si are contacte aurite ar trebui sa fie arhi-suficient. HDMI-ul pierde semnal la distanta. Acum, pierdere de semnal inseamna niste purici mari, nu inseamna ca ai grafica mai nasoala