| HereIsDavid a întrebat:

Imi spune cineva niste componente pentru pc care sami ruleze GTA 5 cu totul pe ultra intr-un buget cat mai mic!

Răspuns Câştigător
| Mihai1810 a răspuns:

Http://www.pcgarage.ro/vizualizare-wishlist/2173766/ trece cu 50 lei de 4000 dar primesti un ssd.

| sltlp a răspuns (pentru Mihai1810):

Daca tot faci configuratii, pune o placa de baza ok. Voi si la pc de 800 lei si la 4600 ron tot prastii de 200 lei puneti.

| Mihai1810 a răspuns (pentru sltlp):

Intre o placa de baza de 250 lei si una de 700 nu e asa mare diferenta, doar frecventa suportata la memoria ram si daca suporta sau nu procesor deblocat.

6 răspunsuri:
| CPAElites a răspuns:

Cat de mic?
Spune ce buget ai...

| HereIsDavid explică (pentru CPAElites):

Ceva pe la 4000 de lei.

| HereIsDavid explică (pentru CPAElites):

Undeva pe la 4000 de lei.

| HereIsDavid explică:

Am undeva pe la 4000 de lei buget.