| anonim_4396 a întrebat:

In cazul in care am sters definitiv o imagine, poza descarcata de pe net, iar când o recuperez cu Recuva sa zicem, imi gaseste imaginea respectiva dar nu se deschide. Nu exista un program care sa iti arate de unde a fost descarcata imaginea, site-ul respectiv? Adica sa iti zica informatii despre fotografia respectiva.

Multumesc

1 răspuns:
| AllanBarber a răspuns:

Daca poza are un nume mai distinctiv poti cauta pe google numele pozei respective.