| Cata_Dumi_2001 a întrebat:

Salut, la hoverboard.ul meu imi arata ca se incarca dar cand il scot de la incarcat are tot la fel bateria, cum fac sa o rezolv?

3 răspunsuri:
| Independenta_Moldova_1998 a răspuns:

Bateria a fost descarcata mai mult timp sau nu l-ai folosit un timp indelungat.de aceasta bateria este destul de slaba pentru a fi inlocuita nu mai poti face nimic ea se incarca da se descarca cu usurinta

| Cata_Dumi_2001 explică (pentru Independenta_Moldova_1998):

Si nu mai pot face nimic?
trebuie sa o tin mult la incarcat sau ce pot face?

| Cata_Dumi_2001 explică (pentru Independenta_Moldova_1998):

Ce pot face in legatura cu asta?