| vlad24tm a întrebat:

La Multi Ani!

Deci am o intrebare imi puteti da un link de unde sa downloadez ceva program de spart parolee la yahoo un coleg mai prost mia intrat in id si mi-a schimbat parola am incercat sa da am uitat parola dar nu mai stiu cum sa rasp la intrebaribig grin Deci ceva linkuri cu programe sau idei cu sa imi intru pe idwinking
P. S. Colegul prost este Laurentiu ma gandesc ca o sa se uite iar peste intrebarile mele si am specificatwinking

Nu uitati eu dau tot timpul la rasp bune. funditawinking

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Daca "ala "colegul tau prost ti-a "spart" id-ul de mess i nseamna ca a fost destept si a stiut cum sa te pacaleasca sa-i dai parola! De fapt nu ti-a spart-o i-ai dat-o TU! Programe de facut rau pe mess (gen booter am)iti pot da... dar am zis sa pun frana rautatilor pe messenger! Fa-ti alt cont email si ai scapat de problema, eventual baga-ti si un program anti-booter gen Y tunnel care impiedica flood-ul, spamul cum vrei sa il numesti si alta data fi mai atent!

5 răspunsuri:
| Ihatereligion a răspuns:

Nu exista nucu-in program de spart parole, si nicio metoda ca sa aflii parolele altora.

Daca colegul tau laurentiu a reusit sa intre pe ID-ul tau, e vina ta ca intr-un fel ti-a aflat parola.

| Dragosgan a răspuns:

Mai terminati ba, spargeti-va capetele daca dati la toti prostii parola.

| alyntoxic50 a răspuns:

Nu exista program de spart parole yahoo! Orice gasesti pe net cu numele asta e pacaleala sau virusi.

| djcosty_7523 a răspuns:

De fapt exista un program de spart parole da nu stiti voi mie mi-a spart unu parola si nu il cunosteam deloc il stiam si eu programul ala ca l-am avut dar l-am sters si nu mai stiu cum se chema era foarte bun.

neluL
| neluL a răspuns:

@bumblebee! Nu m-am referit in speta la spam si boot! ci la naivitatea cu care dai acc pe orice lucru primit pe mess(nestiind ce este) si pentru a scapa de neplaceri Y tunnel e una din optiuni!
Nu toata lumea isi permite un AV platit asa ca un antivirus free (AVG) cu firewall Comodo si Y tunel este de ajuns! Am KIS 2011 (nu KAV) e mult mai bun pentru mine! de fapt cred ca stii si tu! In fine cel mai mult conteaza sa nu faci rau in reteaua virtuala(sa dispara mentalitatea de a face rau - solutii sunt destule de a face rau)! Gandeste-te cum sa faci un BINE mai intai!(vorbesc la modul general si nu despre o anumita persoana aici)