| SomebodyNamedAnna a întrebat:

am o problemacrying mi-am uitat parola de la id [mai exact ultimul cuvant din parola] si am si blocat id'ul cu muuulte incercari. ce sa fac? unlock se da peste 12 ore.stiti vreun program in caz de uitati parola? am incercat cu yahoo dar am id'ul facut de mult timp si nu mai stiu raspunsurile la intrebarile de verificare.
Multumesc!

1 răspuns:
| Miriam55 a răspuns:

Nu există program. Dacă ai uitat răspunsurile şi nu aveai un id de rezervă trecut pe id-ul blocat, nu ai cum să-l deblochezi.