| Florin_Darastean_1993 a întrebat:

Salut la toti, am o problema, mi-am uitat parola la contul de yahoo mail si i-am dat sa imi trimita codul de resetare pe un mail alternativ sau pe nr de telefon si nici cum nu primesc nici un mail... imi vine sa ii *** un pumn la calculator de ciuda, va rog ma puteti ajuta am nevoi de contul asta pentru ca mi-am facut cont pe origin si am fifa 17 acolo si nu vreau sa imi pierd contul...

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

In loc de salut la toti care nu sună frumos, puteai scrie salutare sau salutări tuturor, dar in fine nu mai contează.In legatură cu intrebarea pe care ai pus o, nu sunt ei de vină, ci tu, scrie parolele undeva, si nu le mai schimba asa des ca nu sunt ciorapi, o sa blochezi de tot contul si atunci nici cei de la yahoo nu au cum sa te ajute, nu mai fii asa, făo parolă sigură, ține o minte memorează o in cap, sau scrieti-o pe ceva pe o agendă personală, si gata, nu o schimba nonstop ca bulesti conturile si nu te vei mai putea conecta niciodată nicăieri.

| LightYagami7 a răspuns:

Salut
Inearca retimitere coduri sau resetare parola.

| ToANewUnderstanding a răspuns:

Incearca sa mergi pe intrebarile de securitate, daca le ai activate si daca ti le mai amintesti.
Alta solutie nu prea ai, daca spui ca pe telefon si pe adresa de recuperare nu functioneaza.