| karinaolaru a întrebat:

De curand mi-am facut un cont Apple si am uitat parola. Cadn dau sa mi-o schimb prin mail nu primesc niciun mail si la o intrebare de securitate am uitat raspunsul. Aveti cumva idee cum as putea sa recuperez contul? Am mare nevoie de el deoarece am cumparat multe aplicatii si nu vreau sa le pierd.

1 răspuns:
| cupydo0n a răspuns:

Verifica daca e-mailul trimis nu se afla in folderul spam, sau incearca sa iti aduci aminte raspunsul altfel nu cred ca o sa reusesti.

O zi buna.