| vladutzaM a întrebat:

Salut, ma ajuta cineva si pe mine? Am procurat un calculator de la mana a doua, administrator al contului era fostul proprietar iar eu pentru a-l schimba am cautat pe net mai multe variante si intr-un final nu stiu ce am facut ca am sters din setari ceva si acum nu mai pot intra de loc in calculator, dupa ce se aprinde si cand trebuie sa pun parola imi spune ca este o problema de incarcare.
(user profile cannot be loaded)

Răspuns Câştigător
| AlexMh a răspuns:

Salut! Ai aici un tutorial in limba romana care este valabil pentru toate windowsurile. https://youtu.be/f8u21DbvqXY Bafta!

3 răspunsuri:
| Alexandru_Filip_1998 a răspuns:

Cel mai bine este sa dai formatare si sa reinstalezi windows-ul pentru calculatoarele la mana a doua deoarece nu stii ce ti-a lasat fostul proprietar.

| vladutzaM explică (pentru Alexandru_Filip_1998):

Daca ai putea sa ma ajuti sa fac asta, ar fi minunat!

| vladutzaM explică (pentru AlexMh):

Mersi mult