| RazvanMinecraftCreeper a întrebat:

Ma ajutati cu ceva : am o tableta vonino orin hd cablu OTG si un stick usb ZTE MF195E. Nu vrea de fel sa il qccepte imi recomandati o aplicatie care sa-l faca sa mearga (daca-mi recomandati ppp widget va rog sa-mi recomandati si o aplicatie care rooteaza tableta fara pc deoarece este in service pana pe la jumatatea lui mai si nu pot astepta atat) dau funda celui care ma lamureste! Multumesc anticipat pentru sugestii big grin!

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Nu orice stick 3G e compatibil cu tableta ta; ai căutat pe net care sunt cele care funcționează cu ea?
===
3G optional prin modem; Testate cu ZTE MF 110, MF 190 Huawei E261, K3520, E169, E367, E1550
===
www.vonino.ro/orin_hd
Cum bine vezi, al tău NU e în această listă, așa că n-o să meargă nici cu vreo aplicație externă, nici cu suportul oferit nativ de Android.