Întrebare recomandată | AcestaSuntEu a întrebat:

Ma gandesc serios sa-mi iau un laptop si din ce am cautat prin cataloage la diferite magazine, am gasit unul care pare a fi si bun si la un pret acceptatbil...As vrea sa stiu parerea voastra:
Tip procesor: Intel Core i3
Model procesor: 2350M
Frecventa procesor (GHz): 2.3
Tip ecran: LCD
Diagonala ecran (inch): 15.6
Memorie RAM standard (GB): 4
Tip HDD: SATA
Capacitate HDD (GB): 500
Unitate optica: 8X Super Multi DL
Procesor grafic: Intel HD graphics 3000
Sistem de operare: Free Dos

Răspuns Câştigător
| MaTrIx8378 a răspuns:

Daca iti permiti sa-ti cumperi un altfel de laptop, eu zic ca e foarte bun, dar ma gandesc ca e scump tongue

41 răspunsuri:
| Sabo94 a răspuns:

Este un laptop foarte bun 4 GB RAM procesor 2.3

| rotarugeorgealexandru14102015 a răspuns:

Eu zic ca e bun
dar ar trebui sa il iei in proba o zi sau mai mult ca stii cum e te tine o luna si se strica asa ca il iei in probe ii face de cap si apoi vezi daca e bun

| flopigood a răspuns:

Daca tu l-ai gasit nu mai sta este un laptop care ruleaza bine pe ori ce program ia-l ca nu o sa mai ai ata okazie e ff bun ia-l gogule

| CPV a răspuns:

Mhm... nu stiu ce sa zic la banii astia e cam scump, daca ti-l permiti zic ca se merita, dar mai bine iti cumperi un calculator nou pe piese (le poti cumpara de pe emag.ro, ai si garantie) si iesi si mult mai ieftin. Asta e parerea mea, dar daca iti permiti cumpara-l. Bafta!

| Cristian_Alex_1993 a răspuns:

Da este bun

| Razwan2012 a răspuns:

E destul de bun!