| TopDaniel146 a întrebat:

Hei.Laptopul nu imi recunoaste graphics card-ul.Scrie Standard VGA Graphics adapter,si nu imi apare acel semn al exclamarii pentru a da update. Cum pot rezolva problema asta,nu mai pot juca nimic,si inainte puteam sa ma joc SKYRIM, Dragon Age Origins, Oblivion. Acum nu mai pot juca nimic. Ajutor va rog!
SPECS:
Tip procesor: AMD Dual-Core

Model Procesor: E2-3000M

Frecventa procesor (GHz): 1.8

Diagonala ecran (inch): 15.6

Memorie RAM standard (GB): 4

Tip HDD: SATA

Capacitate HDD (GB): 500

Unitate optica: DVD Super Multi DL

Procesor grafic: AMD Radeon HD 6380G

Sistem de operare: Free Dos

Răspuns Câştigător
| floryn1993 a răspuns:

Http://www.drivereasy.com/

| TopDaniel146 explică (pentru floryn1993):

Trebuie sa imi fac cont, ceva?

| TopDaniel146 explică (pentru floryn1993):

Am incercat, nu merge.

| floryn1993 a răspuns (pentru TopDaniel146):

Nu doar descarci, si dai sa scaneze.

6 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Intra pe http://www.ma-config.com/en
Apasa Start the detection. O sa-ti apara mai jos Agent installation. Apesi pe el si iti apare Automatic Installation.
Apesi pe el si se va instala un programel. Dupa trebuie sa apesi iarasi Start the detection. In My Drivers vei gasi toate driverele tale. Cele cu galben trebuie instalate obligatoriu, cele cu verde sunt update-uri si nu este obligatoriu sa le instalezi. Doar daca vrei. Apropo! Sa ai instalat in prealabil Adobe Flash Player. Succes!

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Si, apropo! Instaleaza-ti Windowsul. Cu FreeDos-ul n-ai sa faci prea multe.