| albastru777 a întrebat:

Salut, ma intereseaza daca are rost sa imi pun folie din sticla temperata la telefon ( am Samsung galaxy s6) si nu stiu daca sa imi pun sau nu, imi ingreuneaza cu ceva touchul sau culorile ecranului?

8 răspunsuri:
| Cristian_Cristi_1996_wJGp a răspuns:

Puneti daca se zgarie folia o schimbi daca zgari ecranul zgarietura ramane acolo ecranul merge la fel de bine si iti protejaza ecranul de socuri iai si o husa

| ESA1899 a răspuns:

Salut! Si eu am folie de sticla pe telefonul meu, iar din propia experienta nu ingreuneaza cu absolut nimic folia de sticla, din contra, iti protejeaza telefonul in cazul in care iti scapi telefonul si te risca de costurile in cazul in care telefonul e spart si trebuie sa il repari. Touch-ul si culorile sunt aceleasi, stai linistit. Singurul dezavantaj e ca iti face telefonul un pic mai greut, dar nu e detaliu asa de mare. totusi, iti protejeaza telefonul si asta iti doresti, nu? Mult succes!

| albastru777 explică (pentru ESA1899):

Are o mica zgarietura pe ecran, mai pot sa ii pun folia fara sa ramana vreo bula de aer din cauza acelei mici zgarieturi?

| albastru777 explică (pentru ESA1899):

De pe ce site pot comanda o folie temperata din sticla, buna

| ESA1899 a răspuns (pentru albastru777):

Nu cred ca va ramane bule de aer din cauza acelei zgarieturi, mai ales la folia de sticla. Poti sa cauti pe eMag, eu tot de acolo am cumparat sau poti sa te duci in orasul tau la un centru de telefonie si sa intrebi, poate gasesti acolo ceea ce doresti. Daca nu, am gasit eu un site: https://www.google.ro/......https?/url
Daca nu e ceea ce cauti, cauta pe net sticla temperata pentru telefonul tau si negresit o sa gasesti! Mult succes!

| albastru777 explică (pentru albastru777):

Temperedglass.ro este bun ca site, adica sunt bune produsele lor? ( foliile din sticla pentru telefoane)?

| ESA1899 a răspuns (pentru albastru777):

Nu stiu, nu am cumparat de la ei niciun produs pana acum. Incearca si vezi. din ce am auzit cred ca are produse destul de bune. Oricum, calitatea fol. de sticla sunt cam asemanatoare, adica nu sunt asa mari diferente intre ele. Eu zic sa cumperi sa le testezi produsul ca sa stii ce fel de produse au. Nu ai ce sa pierzi!

| Mihaila_Bogdan-Iulian_1997 a răspuns (pentru albastru777):

Si eu am o mica zgarietura pe ecran. Nu am ramas nicio bula de aer, dar zgarietura tot se vede.