| anonim_4396 a întrebat:

Salut ma poate ajuta careva doresc net gratuit pe mobl 7-30 zile am activat optiunea aia cu 7 zile dar mai vreau net pe mobil am gasit pe www.orange.ro asta Testează gratuit internetul mobil timp de 30 zile pe telefonul tău.
Ai gratuit 30 de zile de acces nelimitat la internet direct de pe telefonul tău, la viteze de până la 3, 6 Mbps.
ce trebuie să fac pentru a activa această ofertă
poţi activa oferta la *100#, serviciul Self Care, ramura Servicii / Servicii de date / GPRS/ EDGE / Testează gratuit, selectând opţiunea de internet pe mobil dorită
nu este obligatoriu ca după perioada de test să activezi în continuare opţiunea internet pe mobil. Poţi renunţa la activarea opţiunii oricând în perioada de test apelând Serviciul Clienţi. Dacă nu renunţi în perioada de test la opţiunea de internet pe mobil solicitată, aceasta va fi activată automat şi va fi tarifată.
pachetul de test oferă acces nelimitat în Orange World şi 100 MB pentru trafic naţional la viteza de 3, 6 Mbps ca să navighezi pe alte pagini web. În cazul depăşirii celor 100 MB, viteza de transfer scade la 128 Kbps
indiferent de traficul efectuat, acesta nu se tarifează. Pentru traficul efectuat în roaming se aplică tarifele de roaming date
poţi beneficia de această ofertă o singură dată într-un an dar acum cand dau la *100 grila si nu gasesc cemi cere mai sus sau scos cine ma poate ajuta sa pun netul pe mobil fundita garantat

1 răspuns:
| silviu98 a răspuns:

Buna da poti sa faci asta cauta pe *100# si daca gasesti iari optiunea dai activare si ti se activeaza poate iti merge ca mie imi merge