| DomiNatthor a întrebat:

Salut .....Merita sa cumpar un ASUS Eee Pad Transformer TF101G+mobile dock 10.1?

Răspuns Câştigător
| ZyReXe a răspuns:

Eu zic ca merita am un prieten care are unul asemanator si e chiar foarte bun.
Acuma depinde si ce vrei sa faci cu el daca vrei sa te uiti la filme, poze sa asculti muzica, sa faci proiecte pe el eu zic sa ti-l cumperi
Daca vrei pentru jocuri eu zic sa iti iei un laptop sau un pc

1 răspuns:
| DomiNatthor explică:

Nu mai mult il voi folosi pentru proiecte si chestii de acestea