| Keedzu a întrebat:

Salut, mi-a fost blocat contul de Facebook pentru a confirma varsta mea, trimitand poza unui act de identitate contul va fi deblocat, am trimis poza, in cat timp imi va fi deblocat contul?

5 răspunsuri:
| CuriousStuff a răspuns:

Intre 1 zi si 1 an, depinde cat noroc ai. Am citit povesti despre oameni care au patit asta, au trimis poza si nici dupa 6-7 luni nu li s-a deblocat contul.

| YTproHACK5 a răspuns:

72 de ore sau 24 de ore

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Aștepți răspunsul lor. Verifică-ți zilnic, email-urile. Dacă nu-l primești în 24h, (re)trimiți din nou, copie după actul de identitate. Trebuie să insiști, nu ceda...

| Keedzu explică (pentru CuriousStuff):

Da dar scrie ca daca nu trimi in 28 de zile il dezactiveaza. deci nu as apuca 6 luni

| CuriousStuff a răspuns (pentru Keedzu):

Eu asta am citit, acum nu stiu sa-ti spun...