| CFBB a întrebat:

Salut, mi-am achizitonat un televizor care are printre altele si functia de a vedea 3D. Intrebarea este ce ochelari imi trebuie sa vad 3D (cu ochelari de la cinema se poate) si daca pot sa vad orice film sau sunt doar anumite filme ce pot fi vizionate 3D?

Răspuns Câştigător
| K0sti a răspuns:

Pai nu incerci sa vezi daca se poate! Depinde de televizor, unele merg cu ochelari pasivi, alte cu ochelari activi! Cartea aia de la televizor ai citit-o, sau v-o da producatorul degeaba?

1 răspuns:
| CFBB explică (pentru K0sti):

Merge cu ochelari activi.