| Andrei111222 a întrebat:

De curand am achizitionat un televizor 3D, 2 perechi de ochelari 3d, intrebarea e : Cum pot vedea filme 3d direct pe televizor? ce imi trebuie?

2 răspunsuri:
| robert35 a răspuns:

Daca ai iesire hdmi an pc este ok sau daca are conexiune pnt net este si mai bine asa si cablul vga care face legatura antre unitatea centrala si monitor tot ceti trebuie acum sunt linkurile de unde sa tragi filme 3d astea nu pot sa ti le dau aici cred ca te descurci

| Andrei111222 explică (pentru robert35):

Am hdmi si in pc si in televizor. Cand conectez prin hdmi nu se mai aude. Am fost atent la setari tot, dar nu se aude. Televezorul are wifi, si sunt conectat la internet.