| Mihail888 a întrebat:

Salut.Mi-am cumparat o folie de sticla pentru S7 (pe tot ecranul)de la un băiat care mi-a și instalat-o (avea o tarabă cu huse/folii în interiorul unui supermarket).Mi-a scos husa de la el și mi-a zis ca nu este bună și dacă o pun din nou ma voi trezi cu folia de sticla în mână deoarece am nevoie de o husa specială dintr-un fel de gel.Stiind ca aveam o husa din gel, mi-am pus-o și m-am trezit cu folia în mână.Mai am bonul de la folie.Credeti ca daca ma duc din nou la băiatul acela sa imi iau o husa specială imi poate face ceva la folie ca sa se lipească din nou sau sa imi dea alta? Ce părere aveți? Rog păreri și sfaturi!

2 răspunsuri:
| Itdoesnotmatter a răspuns:

E posibil să încerce să o lipsească din nou, eu îți recomand să vezi dacă poți face ceva ținând cont că ai și bonul.

| Raluca199427 a răspuns:

Poate a pus-o el putin intr-o parte si stia ca daca iti pui husa se dezlipeste. E ciudat, nu am mai auzit pana acum de asta. Eu am sticla pe ecran la telefon si vreau sa iti zic ca husa mea e de pe un site din China si nu e speciala pentru sticla. Uita-te mai bine pe internet cum ar trebui sa arate o husa speciala pentru sitcla ( daca exista ). El iti va schimba sticla dar contra cost ca nu va considera ca e vina lui din moment ce el ti-a spus ca ai nevoie de una speciala. Repet, nu am mai auzit de husa speciala