| Mihail888 a întrebat:

Salut.Mi-am cumparat o folie de sticla pentru S7 (pe tot ecranul)de la un băiat care mi-a și instalat-o (avea o tarabă cu huse/folii în interiorul unui supermarket).Mi-a scos husa de la el și mi-a zis ca nu este bună și dacă o pun din nou ma voi trezi cu folia de sticla în mână deoarece am nevoie de o husa specială dintr-un fel de gel.Stiind ca aveam o husa din gel, mi-am pus-o și m-am trezit cu folia în mână.Mai am bonul de la folie.Credeti ca daca ma duc din nou la băiatul acela sa imi iau o husa specială imi poate face ceva la folie ca sa se lipească din nou sau sa imi dea alta? Ce părere aveți? Rog păreri și sfaturi urgent!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De obicei poti pune aceeasi folie daca e curata.

| LexusBianca a răspuns:

Eu iti sugerez sa te duci la un GSM, sau cel putin un loc unde stii sigur ca gasesti pe cineva sa se priceapa. Eu pe vechiul meu telefon (S4), am avut o singura folie de sticla timp de 2 ani. Nu avea cum sa pice daca chiar se pricepea.