| anonim_4396 a întrebat:

mi-am cumparat recent un laptop si am instalat Windows 7 pe el. mi-am instalat SA:MP ( San Andreas MultiPlayer ) si CS original de pe Steam. cand intru imi deschide doar intr-un patrat iar pe langa este negru (valabil la ambele). Vreo rezolvare? happy

3 răspunsuri:
| jhonny999 a răspuns:

Posteaza Model si Producator Laptop.

| Pigletul a răspuns (pentru jhonny999):

Acer Aspire E1-531 ( Intel Pentinum Dual Core 2.4 GHz, 4GB RAM, Intel HD Graphics )

| Pigletul a răspuns (pentru jhonny999):

Am reusit sa-l fac la GTA dar acum la CS am dat pe WideScreen de la setari si imi arata doar o parte cat palma. adica nici 1/8 din ecran. si nu pot da inapoi pentru ca nu imi apare partea cu setarile.